Proszę pomóż mi żyć bez bólu

Proszę pomóż mi żyć bez bólu

przez anonim anonim

 • 6 549

  Zebrano
 • 6 000

  Potrzeba
 • Sfinansowano :
  109%
 • 1

  Darczyńców
 • Data docelowa

  Metoda zakończenia kampanii
Zbiórka zakończona.

Życie pisze przeróżne scenariusze ja nigdy nie spodziewałem się że mój będzie taki jak dziś. Dwie nieudane operacje sprawiły, że dziś nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować.
Ból, który towarzyszy mi na co dzień po prostu odbiera mi chęć do życia. Codziennie walczę o choćby namiastkę normalności. Bez środków do życia nie jestem w stanie ruszyć do przodu. Prywatne wizyty i systematyczna rehabilitacja jest poza moim zasięgiem. Proszę Was o pomoc!

Mam na imię Adam, mam 46 lat i teraz jestem zmuszony prosić o pomoc .Zawsze byłem aktywny fizycznie , pracowałem jako mechanik samochodowy co było moją pasją , a nie tylko pracą, ogólnie lubiłem robić różne rzeczy uwielbiałem wyzwania byłem dumny że potrafię nie tylko naprawić samochód ,ale również zrobić remont w domu całkowicie samodzielnie .Byłem tak zwaną złotą rączką.
Niestety w 2014 mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa i musiałem poddać się operacji, ale problemy nie ustąpiły i w tej chwili jestem już po sześciu operacjach.
Najgorsze jednak spotkało mnie w szpitalu w Zakopanym gdzie w październiku 2019 wykonano dwie operacje całkowicie nieudane uszkadzając nerwy, mimo zrobienia drugiej operacji która miała naprawić mój stan nie przyniosło to żadnego pozytywnego efektu.
Jadąc do szpitala w Zakopanym mimo problemów z kręgosłupem poruszałem się o własnych siłach i na własnych nogach , dziś nie mogę praktycznie chodzić , poruszam się jedynie przy pomocy specjalnego chodzika dzięki któremu jestem wstanie przejść kilka kroków co i tak okupione jest ogromnym bólem ,do prostych rzeczy takich jak na przykład ubranie się ,czy kąpiel potrzebuje pomocy mojej żony czy syna ,nie jestem w stanie przygotować sobie posiłku. Przytłacza mnie świadomość, że nie jestem w stanie samodzielnie wykonywać nawet podstawowych czynności. Jestem w pełni zależny od pomocy bliskich mi osób.
Od czasu ostatnich operacji żyje z bólem kręgosłupa oraz nóg 24g na dobę i mimo przyjmowania bardzo silnych leków przeciwbólowych, ból jest nie do wytrzymania.
Utrzymuję się z renty chorobowej która nie wystarcza nawet na wykup leków które muszę przyjmować nie mówiąc o zaspokojeniu najskromniejszych potrzeb.
W chwili obecnej nie jestem nawet w stanie samodzielnie funkcjonować.
Zwracam się do Państwa z prośbą o nawet najskromniejszą pomoc i z góry serdecznie wszystkim dziękuję . Proszę pomóżcie mi wrócić do zdrowia.diagnoza: wielokrotne operacyjne leczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa,
niedowład lewej kończyny dolnej
województwo: lubuskie, Kożuchów
organizator: Monika Waszkowiak
cel: bieżące leczenie i rehabilitacja


Diagnoza zweryfikowana przez PoProstuPomagam na podstawie dokumentacji medycznej.

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz pierwszą opinię o „Proszę pomóż mi żyć bez bólu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *