Przekaż swój 1,5% podatku – wpisz KRS 0000559099

Swoim 1,5% podatku pomagasz nam zmieniać życie osób cierpiących z powodu ciężkich chorób lub niepełnosprawności. Od 2015 roku wspieramy potrzebujących i ich rodziny z całej Polski zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia.

Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas 1,5% podatku.

Jak przekazać 1,5% podatku?

 
Zapisz nasz numer KRS 0000559099, by podczas wypełniania deklaracji rocznej PIT za rok 2022 wpisać go w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP”. Swoim 1,5% podatku pomagasz nam wspierać dzieci i dorosłych w potrzebie.

Jak rozliczyć swój e-PIT przez Internet?

 
To bardzo proste. Rozlicz swoją deklarację PIT online 2023 za 2022 rok w kilka chwil, dzięki wygodnej i intuicyjnej aplikacji e-pity online.  Po wczytaniu aplikacji i rozliczeniu PIT Twoja e-deklaracja zostanie wysłana na serwer podatki.gov.pl. Pobierz lub uruchom dedykowaną dla naszej fundacji wersję Programu e-pity®.

Jeżeli chcesz rozliczyć swój PIT przez Internet skorzystaj z bezpłatnego programu e-pity:

Kto może przekazać 1,5% podatku?

 
Swój 1,5% podatku możesz przekazać jeżeli jesteś:

  • pracownikiem (PIT 37);
  • przedsiębiorcą (PIT 36, PIT 36L);
  • ryczałtowcem (PIT 28);
  • graczem giełdowym (PIT 38)
  • osobą, która sprzedała nieruchomość (PIT 39).
  • emerytem lub rencistą (PIT OP).

Skąd pobrać formularze PIT do druku?

 
Poniżej znajdziesz gotowe do druku formularze PIT, które pobierzesz z ministerialnej strony podatki.gov.pl . Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę rozliczenia pobierz odpowiedni do Twoich przychodów formularz. Pamiętaj o wpisaniu naszego numeru KRS 0000559099.

Skorzystaj z możliwości przekazania 1,5% podatku. W przeciwnym wypadku zasili on budżet państwa. Ten gest nic Cię nie kosztuje, a dzięki niemu możesz pomóc dzieciom w potrzebie.

Jak przekazać darowiznę?

 
Jeżeli chcesz również wesprzeć nasze działania darowizną wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk. Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne! DZIĘKUJEMY!


 
Chcesz dołączyć do grona Podopiecznych Fundacji Po Prostu Pomagam. Załóż subkonto klikając >>tutaj<<.