Skip to main content

Pomóż nam pomagać – KRS 0000559099

Przekaż swój 1,5% podatku

Swoim 1,5% podatku pomagasz nam zmieniać życie osób cierpiących z powodu niepełnosprawności lub ciężkich chorób. Od 2015 roku wspieramy potrzebujących i ich rodziny z całej Polski zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia.

Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas 1,5% podatku.

Spis treści
Jak przekazać 1,5% podatku?

Podczas rozliczania swojej deklaracji rocznej PIT skorzystaj z możliwości przekazania 1,5% podatku. Aby to zrobić należy w rubryce „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP” wpisać nasz numer KRS: 0000559099. Twój gest pomoże nam wspierać dzieci i dorosłych w potrzebie.”

Komu przekazać 1,5% podatku?

Od 2015 roku wspieramy potrzebujących i ich rodziny z całej Polski zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia. Twój odpis 1,5% podatku może przynieść ulgę w ich trudnościach i otworzyć drogę do potrzebnej pomocy. Zobacz komu pomagamy >>tutaj<<.

Jak rozliczyć swój PIT przez Internet?

To bardzo proste. Rozlicz swoją deklarację PIT online rok w kilka chwil, dzięki wygodnej i intuicyjnej aplikacji e-pity online. Po wczytaniu aplikacji i rozliczeniu PIT Twoja e-deklaracja zostanie wysłana na serwer podatki.gov.pl. Pobierz lub uruchom dedykowaną dla naszej fundacji wersję Programu e-pity®.

Jeżeli chcesz rozliczyć swój PIT przez Internet skorzystaj z bezpłatnego programu e-pity :

Kto może przekazać 1,5% podatku?

Swój 1,5% podatku możesz przekazać jeżeli jesteś:

  • pracownikiem (PIT 37);
  • przedsiębiorcą (PIT 36, PIT 36L);
  • ryczałtowcem (PIT 28);
  • graczem giełdowym (PIT 38);
  • osobą, która sprzedała nieruchomość (PIT 39);
  • emerytem lub rencistą (PIT OP).

Skąd pobrać formularze PIT do druku??

Formularze PIT do druku możesz pobrać bezpośrednio ze strony ministerialnej podatki.gov.pl. Tam znajdziesz gotowe do wydruku pliki. Po wyborze odpowiedniego formularza, kliknij na odpowiedni przycisk, aby zostać przeniesionym na stronę ministerialną, z której pobierzesz aktualny formularz

Odpis 1,5% podatku – KRS 0000559099

Skorzystaj z możliwości przekazania 1,5% podatku. W przeciwnym wypadku zasili on budżet państwa. Ten gest nic Cię nie kosztuje, a dzięki niemu możesz pomóc dzieciom w potrzebie. W rozliczeniu rocznym wpisz KRS 0000559099 Od 2015 roku wspieramy potrzebujących i ich rodziny z całej Polski zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia. Dziękujemy!