Płać za leczenie i rehabilitację z Fundacją Po Prostu Pomagam

Jak założyć subkonto w Fundacji?

Przygotowanie wniosku o utworzenie subkonta i przyjęcie do grona Podopiecznych Fundacji Po Prostu Pomagam jest dziecinnie proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.

Wystarczą trzy kroki by to zrobić:

1. Wydrukuj porozumienie

Kliknij w poniższy przycisk „Wydrukuj porozumienie", a następnie wydrukuj i wypełnij dwie kopie porozumienia. 

2. Dołącz dokumentacje medyczną

Dołącz do wydrukowanego porozumienia dokumentacje medyczną Podopiecznego tj.:

• aktualne zaświadczenie lekarskie zawierające rozpoznanie choroby albo

• kopię epikryzy lekarskiej/historii choroby zawierający diagnozę lekarską albo
• kopię orzeczenia o niepełnosprawności – jeżeli chory je posiada,

3. Wyślij porozumienie

Wydrukowane i wypełnione dwie kopie porozumienia wraz z dokumentacją medyczną wyślij na adres: Fundacja Po Prostu Pomagam, ul. Jaśminowa 10, Świdnik 21-040

Gdy dokumenty te trafią do nas odeślemy z powrotem do Ciebie jedną podpisaną przez nas kopię porozumienia, a drugą kopię pozostawimy w Fundacji.

Masz pytania?

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego klikając w poniższy przycisk lub >>tutaj<<.

O otwarciu subkonta i przyjęciu do grona Podopiecznych Fundacji zostaniesz poinformowany drogą mailową po pomyślnej weryfikacji otrzymanych dokumentów. Od tego momentu będziesz mógł gromadzić darowizny i odpisy 1,5% podatku na swoje leczenie czy rehabilitację.

Lubisz pomagać? Polub nas!
Zostań częścią dobroCZYNNEJ społeczności!

Dlaczego warto założyć subkonto w Fundacji Po Prostu Pomagam?

Poznaj 12 dodatkowych powodów dla, których warto założyć subkonto w Fundacji Po Prostu Pomagam:

szybki zwrot

Kładziemy duży nacisk na szybki zwrot pieniędzy. Mamy 10 dni na refundację wydatków ale na wniosek Podopiecznego zwrot wydatków następuje już maksymalnie do 3 dni!

szeroki zakres refundacji

Z nami zapłacisz nie tylko za diagnostykę, leczenie, rehabilitację czy inne wydatki medyczne ale także za wydatki związane z poprawą bytu materialnego, zdrowia i higieny Podopiecznego.

środki ważne bezterminowo

Nie masz określonego czasu na wykorzystanie środków zgromadzonych na subkoncie. Wykorzystaj je w odpowiednim dla Ciebie momencie!

nie tylko 1,5% podatku 

Gromadź środki na subkoncie nie tylko z odpisów 1,5% podatku, czy darowizn ale także ze zbiórek publicznych, zbiórek na Facebooku czy zbiórek internetowych na PoProstuPomagam.pl

przejrzysty

Działalność Fundacji finansowana jest z niewielkiej opłaty 6% pobieranej od każdej darowizny (+2,5% dla operatora płatności w przypadku szybkich przelewów on-line) oraz 10% od wpłat pochodzących z odpisów 1,5% podatku.

minimum formalności

Zestawienie kosztów do refundacji wydatków to tylko kilka pól i niezbędnych informacji. Jego wypełnienie nie zajmuje więcej, niż kilka minut!

nowoczesne metody wsparcia

Gromadź darowizny dzięki szybkim płatnościom on-line, przelewom BLIK czy dzięki zbiórkom internetowym na PoProstuPomagam.pl czy Facebooku. Prosto, szybko i bezpiecznie.

stronka Podopiecznego

Każdy nasz Podopieczny otrzymuje swoją własną stronkę internetową, na której może zamieścić coś od siebie. Pozwól naszym Darczyńcom dowiedzieć się o Twojej historii. 

materiały promocyjne

Nie musisz się martwić o przygotowanie materiałów promocyjnych dla subkonta. Zrobimy to za Ciebie, zajmiemy się banerami czy ulotkami zachęcającymi do wsparcia.

uniwersalni

Pomagamy osobom w każdym wieku, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym oraz osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej lub materialnej.

pomocni

Na każdym etapie możesz liczyć na naszą pomoc. Niezależnie od tego czego dotyczy Twój problem podpowiemy Ci jak go rozwiązać. Masz pytanie napisz do nas klikając >>tutaj<<.