Płać za leczenie i rehabilitację z Fundacją Po Prostu Pomagam

Jak założyć subkonto w Fundacji?

Złożenie wniosku o przyjęcie do grona Podopiecznych Fundacji jest dziecinnie proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.
Wniosek możesz złożyć na dwa sposoby: pocztą tradycyjną lub przez Internet.

metoda tradycyjna

1. Wydrukuj i wypełnij porozumienie w sprawie przyjęcia do grona Podopiecznych dostępne >>tutaj<< lub kliknij w poniższy przycisk.

2. Podpisane porozumienie wraz z kopią dokumentacji medycznej Podopiecznego wyślij na adres Fundacji Po Prostu Pomagam: Jaśminowa 10, 21-040 Świdnik.

metoda on-line

1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy dostępny >>tutaj<< lub kliknij w poniższy przycisk.

2. Pamiętaj o załączeniu do formularza kopii dokumentacji medycznej Podopiecznego. W przypadku większej ilości plików wyślij je na adres: fundacja@PoProstuPomagam.pl

Dlaczego warto założyć subkonto w Fundacji Po Prostu Pomagam?

szybki zwrot

Kładziemy duży nacisk na szybki zwrot pieniędzy. Mamy 10 dni na refundację wydatków ale na wniosek Podopiecznego zwrot wydatków następuje już maksymalnie do 3 dni!

szeroki zakres refundacji

Z nami zapłacisz nie tylko za diagnostykę, leczenie, rehabilitację czy inne wydatki medyczne ale także za wydatki związane z poprawą bytu materialnego, zdrowia i higieny Podopiecznego.

środki ważne bezterminowo

Nie masz określonego czasu na wykorzystanie środków zgromadzonych na subkoncie. Wykorzystaj je w odpowiednim dla Ciebie momencie!

nie tylko 1% podatku 

Gromadź środki na subkoncie nie tylko z odpisów 1% podatku, czy darowizn ale także ze zbiórek na Facebooku czy zbiórek internetowych na PoProstuPomagam

minimum formalności

Zestawienie kosztów do refundacji wydatków to tylko kilka pól i niezbędnych informacji. Jego wypełnienie nie zajmuje więcej, niż kilka minut!

nowoczesne metody wsparcia

Gromadź darowizny dzięki szybkim płatnościom on-line, przelewom BLIK czy dzięki zbiórkom internetowym na PoProstuPomagam.pl czy Facebooku. Prosto, szybko i bezpiecznie.

stronka Podopiecznego

Każdy nasz Podopieczny otrzymuje swoją własną stronkę internetową, na której może zamieścić coś od siebie. Pozwól naszym Darczyńcom dowiedzieć się o Twojej historii. 

materiały promocyjne

Nie musisz się martwić o przygotowanie materiałów promocyjnych dla subkonta. Zrobimy to za Ciebie, zajmiemy się banerami czy ulotkami zachęcającymi do wsparcia.

pomocni

Na każdym etapie możesz liczyć na naszą pomoc. Niezależnie od tego czego dotyczy Twój problem podpowiemy Ci jak go rozwiązać. Masz pytanie napisz do nas klikając >>tutaj<<.

uniwersalni

Pomagamy osobom w każdym wieku, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym oraz osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej lub materialnej.