Pomóżmy Hani pozbyć się respiratora na zawsze!

Pomóżmy Hani pozbyć się respiratora na zawsze!

przez anonim anonim

 • 42 013

  Zebrano
 • 40 000

  Potrzeba
 • Sfinansowano :
  105%
 • 2

  Darczyńców
 • Data docelowa

  Metoda zakończenia kampanii
Zbiórka zakończona.

Nasza maleńka Hania urodziła się martwa ale jej wola walki była tak ogromna, że dzisiaj ta siła jest naszym motywatorem do walki o jej przyszłość.
Jedynym ratunkiem dla Hani jest kosztowne leczenie komórkami macierzystymi. Pokładamy w tej metodzie olbrzymie nadzieje.
Prosimy pozwólcie nam pomóc naszej Kruszynce…

Hania urodziła się 07.09.2017r drogą CC, porodu przedwczesnego (35 tydzień ciąży) poprzez całkowite odklejenie łożyska w stanie głębokiego niedotlenienia. W skali Apgar 0/0/0/1 ptk. w Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym w Opolu.
Hania urodziła się bez oznak życia, po 10 minutach reanimacja zakończyła się sukcesem. Jednak jej stan pozostawał dalej bardzo ciężki, przez pierwsze miesiące życia nasza kochana Wojowniczka walczyła o życie.
Została poddana hipotermii, jedynej metodzie która pomaga łagodzić skutki niedotlenia. Jednak efekty tego leczenia nie przyniosły takiego efektu jakiego spodziewalibyśmy się. Niedotlenienie spowodowało bardzo duże zmiany w mózgu, przez co nasza córeczka zmaga się wieloma problemami neurologicznymi, jest codziennie rehabilitowana, nie radzi sobie z odkrztuszaniem, przez co lekarze zadecydowali o zabiegu tracheotomii.
Jedyną metodą, która może pomóc Hani w odzyskaniu zdrowia i sprawności jest Eksperymentalne Leczenie Komórkami Macierzystymi. Jest to jedyna nadzieja dla naszej córeczki. Leczenie to jest jednak bardzo kosztowne, co przekracza nasze możliwości.
Hania od urodzenia przebywa w Szpitalu, który oddalony jest od naszego miejsca zamieszkania ok. 50 km. Jesteśmy u Hani codziennie. Boli nas to, że nasz Skarbek nie może być z nami w domu ale wierzymy, że dzięki komórkom macierzystym będzie to możliwe. Czekamy na to z wielką niecierpliwością. Wierzymy, że w końcu nasza mała Kruszynka będzie z nami na codzień oraz , że odpowiednia rehabilitacja i leczenie pomoże naszej córeczce wrócić do zdrowia.
Prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe, ponieważ to jedyny ratunek dla naszej Księżniczki…diagnoza: encefalopatia, padaczka, ciężkie niedotlenienie okołoporodowe, wzmożone napięcie mięśniowe
województwo: opoloskie, Skoroszyce
organizator: Malwina Salamun
cel: leczenie komórkami macierzystymi, rehabilitacja


Diagnoza zweryfikowana przez PoProstuPomagam na podstawie dokumentacji medycznej.

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz pierwszą opinię o „Pomóżmy Hani pozbyć się respiratora na zawsze!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *