Pomóż mi stanąć na nóżki

Pomóż mi stanąć na nóżki

przez anonim anonim

 • 9 196

  Zebrano
 • 9 000

  Potrzeba
 • Sfinansowano :
  102%
 • 1

  Darczyńców
 • Cel docelowy

  Metoda zakończenia kampanii
Zbiórka zakończona.

Jako rodzice Stasia z całego serca prosimy o pomoc w zebraniu sumy potrzebnej na rehabilitację naszego synka oraz o udostępnianie naszego apelu. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem Stasia w turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednego takiego turnusu to kwota około 5000 zł. Aby rehabilitacja przynosiła wymierne efekty Staś powinien uczestniczyć w takim turnusie raz na 3 miesiące.

Staś urodził się 14 grudnia 2014 r. W piątym miesiącu życia pojawiły się u Stasia pierwsze napady padaczki, a w niedługim czasie postawiono diagnozę – padaczka lekooporna pod postacią Zespołu Westa. Choroba wpłynęła na opóźnienie rozwoju psychoruchowego naszego synka – Staś jeszcze sam nie siedzi, nie raczkuje, nie mówi. Staś ma również wrodzoną wadę serca Multi ASD II – ubytek przegrody międzyprzedsionkowej oraz wadę wzroku.

Aby Staś mógł stanąć na własnych nogach oraz nadrobić zaległości w rozwoju i dogonić swoich rówieśników potrzebna jest intensywna rehabilitacja oraz stała terapia neurologopedyczna, psychologiczna i pedagogiczna. Ze względu na przyjmowane leki nasz synek ma bardzo obniżoną odporność i całość terapii musi odbywać się prywatnie w warunkach domowych. Oprócz codziennej rehabilitacji w domu Staś wymaga pobytu na specjalnych turnusach rehabilitacyjnych – koszt jednego takiego turnusu to ok.5000 zł, a efekty są najlepsze, jeśli dziecko ma możliwość uczestniczenia w takim turnusie raz na 3 miesiące.

Zebrana kwota będzie przeznaczona na pokrycie kosztu turnusów rehabilitacyjnych.

Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc!

Rodzice Stasia

Marta i Krystian Podoba

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz pierwszą opinię o „Pomóż mi stanąć na nóżki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *