Ostatnia szansa – nie pozwól by zamknęli nam schronisko

Ostatnia szansa – nie pozwól by zamknęli nam schronisko

przez anonim anonim

 • 7 075

  Zebrano
 • 5 000

  Potrzeba
 • Sfinansowano :
  142%
 • 1

  Darczyńców
 • Data docelowa

  Metoda zakończenia kampanii
Zbiórka zakończona.

Kolejny raz kierujemy do Państwa prośbę o pomoc finansową przeznaczoną na budowę schroniska dla bezdomnych psów i kotów w Buku. Miejsce to stanowiło dotychczas przytulisko będące pod opieką naszej Fundacji Animalia od 11 lat. Z uwagi na zmianę przepisów konieczna była całkowita jego przebudowa i dostosowanie do wymogów dla schronisk. Buk to klimatyczne miejsce, przeznaczone dla niewielkiej ilości zwierząt, które otoczone są opieką i troską wolontariuszy. Miejsce gdzie każdy zwierzak ma swoje imię i swoją historię a ich opiekun o każdym potrafi opowiadać godzinami. Traktuje je jak własne zwierzęta.

Każdą tragedię wszyscy przeżywamy wspólnie, z każdego sukcesu, każdego domu się razem cieszymy. Niewiele brakowało a miejsce to byłoby zlikwidowane.
Fundacja Animalia została zobowiązana do partycypowania w budowie nowego schroniska, w tym do zakupu 2 nowych kontenerów socjalnych w których mieścić się będzie ambulatorium, które także musimy wyposażyć, izolatka, kwarantanna, biuro przyjęć zwierząt i kociarnia oraz do wyremontowania istniejącego kontenera.

Budowa ruszyła. Wstępna umowa jest już zawarta, koszt bardzo duży a nowe chore zwierzaki stale przybywają (mamy ich obecnie ok. 90). Musimy także je utrzymywać i leczyć.
Błagamy Państwa o pomoc, już się nie wycofamy, walczyliśmy o to schronisko 2 lata – to jest tzw. „ostatnia prosta” do mety. Ucieszy nas każdy grosz – musimy dać radę. Za pomoc – nisko się Państwu kłaniamy i dziękujemy.
Pomóżcie bezdomnym zwierzakom !

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz pierwszą opinię o „Ostatnia szansa – nie pozwól by zamknęli nam schronisko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *