Pomóż nam pomagać

Pomóż nam pomagać

przez Fundacja Po Prostu Pomagam

Minimum amount is zł Maximum amount is zł Podaj kwotę

Przekaż swój 1,5% podatku tam, gdzie zmieni on życie cierpiących z powodu ciężkich chorób lub niepełnosprawności. Podaruj go Fundacji Po Prostu Pomagam, która od 2015 roku wspiera potrzebujących i ich rodziny zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia.

Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas 1,5% podatku.

Przekaż swój 1,5% podatku tam, gdzie zmieni on życie cierpiących z powodu ciężkich chorób lub niepełnosprawności. Fundacja Po Prostu Pomagam od 2015 roku wspiera potrzebujących i ich rodziny zapewniając im dostęp do kosztownej diagnostyki, rehabilitacji czy nierefundowanego leczenia.

Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas 1,5% podatku.

Jak przekazać 1,5% podatku?

 
Zapisz nasz numer KRS 0000559099, by podczas wypełniania deklaracji rocznej PIT za rok 2021 wpisać go w rubryce: „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz OPP”. Swoim 1,5% podatku pomagasz nam wspierać dzieci i dorosłych w potrzebie.

Jak rozliczyć swój PIT on-line?

 
To bardzo proste. Pobierz lub uruchom dedykowaną dla naszej fundacji wersję Programu e-pity® 2021. Po wczytaniu aplikacji i rozliczeniu PIT Twoja e-deklaracja zostanie wysłana na serwer podatki.gov.pl.

Jeżeli chcesz rozliczyć PIT przez Internet skorzystaj z bezpłatnego programu e-pity:

Kto może przekazać 1,5% podatku?

 
Swój 1% podatku możesz przekazać jeżeli jesteś:

  • pracownikiem (PIT 37);
  • przedsiębiorcą (PIT 36, PIT 36L);
  • ryczałtowcem (PIT 28);
  • graczem giełdowym (PIT 38)
  • osobą, która sprzedała nieruchomość (PIT 39).
  • emerytem lub rencistą (PIT OP).

Skorzystaj z możliwości przekazania 1,5% podatku. W przeciwnym wypadku Twój 1,5% podatku zasili budżet państwa. Ten gest nic Cię nie kosztuje, a dzięki niemu możesz pomóc dzieciom w potrzebie.


 
Dołącz do grona Podopiecznych Fundacji. Załóż subkonto klikając >>tutaj<<.