Podaruj 1.5% podatku

KRS 0000559099

Cel szczegółowy

Olivier Sulbiński

Podopieczny:

Olivier Sulbiński

Schorzenie:

autyzm dziecięcy

Województwo:

Warszawa, mazowieckie

Olivier od początku był dzieckiem uśmiechniętym, pogodnym ale zamkniętym w sobie, nie reagował na otaczający świat, nie reagował na imię, nie zachowywał się tak jak jego rówieśnicy. Dzieci nie powinno się porównywać ale był to dla nas moment w wieku 2 lat kiedy mimo zapewnień lekarzy, że wszystko jest ok i ma czas na to żeby zaczął mówić ,aby podjąć działania i skierować Olivierka na badania (wzrok, słuch, logopeda, psycholog, psychiatra...). Nasza intuicja nas nie zawiodła. U Olivierka zdiagnozowano: autyzm dziecięcy. 

Olivier posiada orzeczenie o niepełnosprawności, uczęszcza na zajęcia z terapeutami, logopedą, fizjoterapeutą. Na ten moment nie mówi, ale uwielbia muzykę i dużo nuci po swojemu. Obecnie jesteśmy po diagnozie ale w trakcie dalszych konsultacji i badań, terapii. Wiadomym jest, że w przypadku leczenia, terapii czy rehabilitacji małych dzieci liczy się czas, dlatego nie opieramy się tylko na publicznej służbie zdrowia co wiąże się też z dodatkowymi kosztami. 

Nie poddajemy się i walczymy razem o lepsze życie dla niego. Dlatego zachęcamy do przekazania na jego rzecz darowizny i 1,5% podatku. Wystarczy wpisać w rozliczeniu podatkowym KRS 0000559099 i cel szczegółowy: Olivier Sulbiński. Bardzo dziękujemy za pomoc.
Olivier Subliński5Olivier Sulbiński1
Przekaż 1.5% Olivier Sulbiński