Skip to main content
Podopieczny:

Małgorzata Wesołowska

Schorzenie:

ostra niewydolność oddechowa, zatrzymanie krążenia ze skuteczną resuscytacją

Województwo:

Pionki, mazowieckie

28 kwietnia nasze poukładane życie runęło jak domek z kart. Mama po wieczornej kąpieli, śmiała się i żartowała ze mną, poszła do pokoju, położyła się. I wtedy wydarzyła się tragedia. Tata słysząc krztuszenia/kaszlnięcia, szybko zareagował i podjął próbę reanimacji, podczas gdy ja dzwoniłam po pogotowie. Po kilku minutach, gdy ratownicy się zjawili, przejęli rolę taty, kontynuowali reanimację…
Udało się odzyskać mamę za piątym razem…. 


 Droga do szpitala przebiegła szybko, SOR, następnie OIOM. Poinformowano nas, że doszło do NZK-Nagłe zatrzymanie krążenia, którego przyczyny nadal nie znamy. Nikomu nie życzę tego, by usłyszeli, że życie mamy jest zagrożone. Po miesiącu ciężkiej walki na OIOM-ie mamę przeniesiono do przyszpitalnego zakładu opieki leczniczej, w którym przebywa do tej pory.Mama wymaga codziennej rehabilitacji biernej, karmiona jest przez PEG, oddycha przy pomocy rurki tracheotomijnej. Chcemy znaleźć odpowiedni ośrodek, który zatroszczy się i wybudzi naszą mamę. Pragniemy ponownie poczuć jej dotyk, zapach, abyśmy mogli się w pełni poczuć rodziną. Mama na co dzień była radosną, uśmiechniętą i życzliwą osobą. Nikogo nigdy nie zostawiła w potrzebie bez pomocy, a dziś sama jej potrzebuje. 

 Błagam o wpłaty. Od tego zależy życie i leczenie naszej mamy. Nie pozwólcie naszej mamie nas zostawić. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za każdą wpłatę. W imieniu całej naszej rodziny dziękuję za każdy dar od serca dla serca.
Dzieci – Natalia, Mikołaj i Dawid oraz Tata – Paweł.

Wesprzyj leczenie i rehabilitację Podopiecznego

darowizna online
darowizna tradycyjna

Fundacja Po Prostu Pomagam

rachunek bankowy:

42 1750 0012 0000 0000 3696 9539

tytuł: darowizna Małgorzata Wesołowska
Przekaż podatku

Rozlicz PIT online korzystając z bezpłatnego programu e-pity: