Podaruj 1.5% podatku

KRS 0000559099

Cel szczegółowy

Kornelia Fornalczyk

Podopieczny:

Kornelia Fornalczyk

Schorzenie:

rozszczep kręgosłupa krzyżowego bez wodogłowia, po leczeniu operacyjnym wady stekowej, zdwojenie układu kielichowo-miedniczkowego z poszerzeniem moczowodów, po operacji przeczepienia moczowodów, niedorozwój kości krzyżowej, tłuszczak kanału kręgowego z zakotwiczeniem rdzenia, przewlekła choroba nerek II/III st., niskorosłość, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie tętnicze wtórne

Województwo:

Smardzewice, łódzkie

Kornelka za chwilę skończy 9 lat. W tym czasie wiele razy musiała zmagać się z bólem i problemami, o których nie powinna mieć pojęcia. Do tej pory przeszła 8 ciężkich operacji na układzie moczowym, pokarmowym oraz rdzeniu kręgowym.   

 Na co dzień zmagamy się z przewlekłą niewydolnością nerek oraz porażeniem jelit. Kornelka wymaga rehabilitacji, pieluchowania, zabiegów płukania jelit, a jest jeszcze dzieckiem i pragnie poznawać świat. Pięknie śpiewa i marzy o tym by w przyszłości zostać piosenkarką. Przed nami jeszcze długa droga, do tego by w przyszłości Kornelia mogła samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie, by mogła żyć bez bólu. Niestety ze względu na wielokrotne trudne doświadczenia związane z leczeniem oraz inne czynniki u Kornelki ostatnio zdiagnozowano Zaburzenia kompulsywno-obsesyjne oraz zaburzenia słuchu i integracji sensorycznej. Trzeba było w jak najszybszym czasie wdrożyć terapię psychologiczną oraz psychiatryczną. Leczenie na szczęście przynosi efekty, ale przy innych potrzebach córki znacznie przekracza nasze możliwości finansowe.   

 Miesięczna psychoterapia oraz opieka psychiatryczna to koszt około 600 zł. Są to dla nas duże kwoty ponieważ Kornelka wymaga również pampersów, opatrunków, cewników, rehabilitacji oraz innych leków. Pomimo to zrobimy wszystko by jej pomóc i zobaczyć na jej twarzy uśmiech i radość z życia, o które tak dzielnie walczy. Prosimy o przekazanie na rzecz Kornelki darowizny oraz 1,5% podatku. Wystarczy w rozliczeniu PIT wpisać KRS 0000559099 oraz cel szczegółowy: Kornelia Fornalczyk.   
 Dziękujemy za wszelkie wsparcie.
Kornelia Fornalczyk 1Kornelia Fornalczyk2
Przekaż 1.5% Kornelia Fornalczyk