Podaruj 1.5% podatku

KRS 0000559099

Cel szczegółowy

Fabian Igor Łąccy

Podopieczny:

Fabian Igor Łąccy

Schorzenie:

Fabian: niepełnosprawność intelektualna w stopniu głębokim, padaczka lekooporna, upośledzenie widzenia obu oczu

Igor: całościowe zaburzenia rozwojowe, autyzm dziecięcy

Województwo:

Kamienna Góra, dolnośląskie

Fabian przyszedł na świat jako zdrowe dziecko i nic nie wskazywało, że będzie musiał zmierzyć się w przyszłości z poważnymi problemami. Jednak w wieku 3 miesięcy przeszedł sepsę, której towarzyszyło zapalenie opon mózgowo -rdzeniowych. Fabian spędził 10 dni na oiomie, a później na neurologii walcząc o swoje zdrowie i życie. Gdy miał 7 miesięcy wykryto u niego także padaczkę. W wyniku tych wszystkich powikłań widzi tylko zarysy i cienie, ma lekki niedowład prawej strony, wypowiada jedynie kilka słów i ma stwierdzona niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Fabian wymaga całodobowej opieki, musi być karmiony i pampersowany.  

 Igor urodził się jako zdrowe dziecko i do 1,5 roku rozwijał się prawidłowo. Zaczęło się od odbijania w poduszkę, nie reagował na swoje imię, oglądał tylko bajki, gdy bajka nie leciała to szedł spać. Po zrobieniu wszystkich badan okazało się, że Igor ma autyzm. Igor jest pod stałą opieką psychologa, logopedy, psychiatry i neurologa. W tej chwili Igor nie mówi, trzeba go karmić, przebierać, lubi siedzieć w swoim pokoju, ponieważ czuje się tam najbezpieczniej, lubi też bajki. Jest spokojnym uśmiechniętym chłopcem, który potrzebuje całodobowej opieki. 

Proszę o przekazanie 1,5% podatku na terapię i leczenie moich synów.  Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać KRS 0000559099 i cel szczegółowy: Fabian Igor Łąccy.  
Dziękuję za każdą darowiznę i 1,5% podatku. 
Mama
Fabian Łącki1
Przekaż 1.5% Fabian Igor Łąccy