Skip to main content

Nowe logo. Te same cele.

1 grudnia 2021

Z pewnością niektórzy z Was zdążyli już zauważyć, że jakiś czas temu logo POPROSTUPOMAGAM uległo zmianie. W końcu po 6 latach naszego nieustannego rozwoju nadszedł czas na jego odświeżenie.

Powodów takiej decyzji było kilka. Jednak od początku było dla nas oczywiste, że nie chcemy radykalnej zmiany. Zależało nam nie tylko na tym aby nowe logo zostało uproszczone i unowocześnione ale i by odzwierciedlało istotę naszej działalności.

Od samego początku inspirujemy ludzi do aktywności społecznej, dzielenia się i współpracy, czy to przez nasz portal zbiórkowy POPROSTUPOMAGAM.pl czy zachęcając do aktywnego wspierania Podopiecznych naszej Fundacji.

Nasza tożsamość

Nowe logo nie tylko symbolizuje ważne dla nas wartości i pojęcia takie jak „pomaganie”, „łączenie” i „ludzie” ale również nawiązuje do dwóch filarów działalności Fundacji Po Prostu Pomagam jakimi są zachęcanie do dobroczynności i niesienie pomocy Potrzebującym.

Co wyraża to wszystko lepiej niż połączeni ludzie pomagający sobie nawzajem?

Co jeszcze?

Zmiana logo to dopiero początek zmian, odświeżyliśmy również wygląd portalu zbiórkowego POPROSTUPOMAGAM.pl, wprowadziliśmy ulepszenia i ułatwienia oraz dodaliśmy nowe funkcje. Zachęcamy Was do ich odkrywania.

Na koniec mamy nadzieję, że tak jak nam podoba Ci się nasze nowe logo!