Pomóż wybudzić Martynę – prośba o pomoc!

Pomóż wybudzić Martynę – prośba o pomoc!

przez anonim anonim

 • 0

  Zebrano
 • 25 000

  Potrzeba
 • Sfinansowano :
  0%
 • 52

  Pozostało dni
 • 0

  Darczyńców
 • Cel docelowy

  Metoda zakończenia kampanii
Minimum amount is zł Maximum amount is zł Podaj kwotę

Życie Martyny było pełne wyzwań, które sprawiły, że musiała szybko dorosnąć. Pochodząc z rodziny dysfunkcyjnej, od najmłodszych lat borykała się z trudnościami w dostosowaniu się do środowiska.

Dorastając zmagała się z depresją, jednak mimo walki z chorobą w jej sercu zawsze było miejsce na miłość i współczucie, dlatego stała się opiekunem prawnym dla swojej 11-letniej siostry. Była gotowa zrobić wszystko, aby zapewnić jej godne życie, dlatego już w bardzo młodym wieku podjęła trudną walkę o zdobycie mieszkania, wykształcenia i pracy, by móc to spełnić.

 

Martynka wyraża swój wyjątkowy charakter w makijażu, tworząc kolorowe i wyraziste kreacje. Jest charyzmatyczną osobą, zawsze gotową podzielić się uśmiechem i ciepłem. Chętnie udziela się charytatywnie, zbierając środki dla ludzi w potrzebie lub po prostu udzielając wsparcia. Jej pasją i ulubionym zajęciem w wolnej chwili jest fotografia. Lubi fotografować ludzi, szczególnie w roli modelki ceni sobie swoją młodszą siostrę.

 

2 lipca o 3 nad ranem rodzina Martyny otrzymała przerażający telefon, który drastycznie wpłynął na ich i jej bliskich codzienne życie…

 

Martyna, siedząc za kierownicą auta, doznała poważnego wypadku cudem uchodząc z życiem. Musiała poddać się skomplikowanej operacji w celu usunięcia krwiaka w głowie. Po udanej operacji i wielu tygodniach niepewności, jej stan się ustabilizował, jednak mózg pozostaje bardzo mocno uszkodzony, a ciało w stanie wegetatywnym. Choć oddycha samodzielnie i otwiera oczy, to wciąż jest uwięziona w swoim ciele.

 

Rehabilitacja jest teraz jedyną szansą na wybudzenie Martyny. Pomaga ona w przywróceniu funkcji mózgu i ciała. Dzięki intensywnym zajęciom i terapii istnieje szansa, że odzyska świadomość i sprawność. Martyna potrzebuje naszej pomocy, by przejść przez ten trudny proces rehabilitacji i odzyskać swoje życie.

 


cel: rehabilitacja i bieżące leczenie
organizator:
województwo: Pionki, mazowieckie

Komentarze

Brak komentarzy.

Napisz pierwszą opinię o „Pomóż wybudzić Martynę – prośba o pomoc!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *